select language english deutsch
Nemocnice Ambulantní péče Centrální příjem

Centrální příjem

Příjmová ambulance je umístěna ve 3. podlaží lůžkové části Nemocnice Blansko. Touto ambulancí procházejí všichni pacienti, kteří mají být hospitalizováni na interním oddělení. Zde jsou zaregistrováni a probíhá první lékařské vyšetření s určením, na kterém oddělení interny bude pacient hospitalizován.


Příjmová ambulance je umístěna v komplexu Centrálního a Urgentního příjmu, které slouží k ošetření a dalšímu nasměrování léčby u všech akutních pacientů Nemocnice Blansko, a to v nepřetržitém provozu 24 hodiny denně. Na pracovišti je stále k dispozici odborník internista a na vyžádání další odborníci  - především neurolog a chirurg. Celý komplex Centrálního příjmu má tři místnosti, v jedné z nich je monitorované lůžko napojené  na centrální monitor JIP interního oddělení. Toto lůžko má rovněž k dispozici veškerou resuscitační techniku. Oddělení Centrálního příjmu úzce spolupracuje s radiologickým oddělením, které v nepřetržitém provozu  provádí rentgen, CT a sonografická vyšetření. CT zobrazení jsou přenášena přímo na monitor do ambulance Centrálního příjmu. Toto pracoviště má rovněž 24 hodiny denně k dispozici biochemickou laboratoř a v pracovní době diagnostické oddělení Nukleární medicíny.

Centrální příjem

Umístění: nemocnice, 3. poschodí
Vedoucí lékař: MUDr. Vladimír Navrátil
Staniční sestra: Hana Hasoňová
Telefon: 516 838 301

Ordinace

Provoz: nepřetržitý
Pohotovostní služba: po-pá 15:30- 07:00 so,ne,svátek 07:00 - 07:002008 - 2019 © Nemocnice Blansko; CMS: ceskyserver.cz, webdesign: jak.cz