select language english deutsch
Nemocnice Lékařská služba první pomoci Pro dospělé

Pro dospělé

Lékařská služba první pomoci pro dospělé (LSPP)

Ordinace LSPP je od 1.3.2012 přemístěna do 3.nadzemního podlaží lůžkového traktu. Přístup je kolem vrátnice a brány, kde najíždějí sanitky a přes parkoviště uvnitř nemocnice. Místo je označené a má zajištěný bezbariérový přístup.
Ambulance LSPP bude od PONDĚLÍ do NEDĚLE zabezpečována v prostorách ordinace MUDr. Juránkové (3.nadzemní podlaží lůžkového traktu Nemocnice Blansko).

LSPP pro dospělé poskytuje neodkladnou zdravotní ambulantní péči občanům, u kterých došlo k náhlému postižení zdraví nebo zhoršení nemoci v době mimo pravidelný provoz ambulancí praktických lékařů. LSPP provádí vyšetřovací a léčebné výkony pouze v rozsahu nezbytně nutném pro akutní přednemocniční péči. Nezahrnuje zdravotní péči poskytovanou ambulantními specialisty (interna, chirurgie, neurologie, ortopedie, oční, kožní, plicní apod.).

LSPP pro dospělé v Nemocnici Blansko nezajišťuje  návštěvní službu a službu ohledání zemřelých.

TelefonVšední dnySoboty, neděle, svátky
LSSP pro dospělé516 838 30317:00 - 22:008:00 - 20:00


V souladu se zákonem č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění, bude za poskytnutou zdravotní péči LSPP vybírán regulační poplatek ve výši 90,- Kč, který pacient uhradí přímo v ambulanci.

Mimo ordinační dobu zajišťuje LSPP pro Jihomoravský kraj pracoviště v Úrazové nemocnici Brno, Ponávka 6, telefon 545 538 538.


soubor ke stažení2008 - 2019 © Nemocnice Blansko; CMS: ceskyserver.cz, webdesign: jak.cz