select language english deutsch
Nemocnice Lůžková oddělení Rehabilitační oddělení

Rehabilitační oddělení

MUDr. Novotná Jana
Primář: MUDr. Novotná Jana
Telefon: 516 838 250
E-mail: novotna@nemobk.cz

Staniční sestra: Monika Láníková
Telefon: 516 838 255
E-mail: rehss@nemobk.cz


Rehabilitační oddělení Nemocnice Blansko

INFORMACE O ZDRAVOTNÍM STAVU HOSPITALIZOVANÝCH PACIENTŮ SE PODÁVAJÍ OD 14 DO 15 HODIN. Děkujeme za pochopení. Nemocnice Blansko.

Rehabilitačnímu oddělení nemocnice Blansko byla ke dni 14.11.2008  Ministerstvem zdravotnictví ČR udělena akreditace, kterou v souladu s § 13 odst.1 písm. a) zákona č.95/2004 Sb. získalo oprávnění k uskutečňování vzdělávacího programu pro obor specializačního vzdělávání REHABILITAČNÍ A FYZIKÁLNÍ MEDICÍNA v plném rozsahu.
Oddělení rehabilitace poskytuje komplexní rehabilitační léčbu u pacientů ambulantních i hospitalizovaných na lůžkovém rehabilitačním oddělení a ostatních odděleních nemocnice Blansko, u pacientů spádových (celý okres Blansko) i mimospádových (především Brno-město, Brno-venkov, Vyškov, Prostějov, Svitavy...).
Rehabilitační oddělení je situováno v 1.patře nemocniční části, má 10 třílůžkových pokojů. Součástí je 1 vyšetřovna lékařů,  pracovna sester, velká a malá tělocvična, 1 cvičební box pro individuální terapii, pracoviště ergoterapie vybavené modelovou kuchyní, koupelna s možností aplikace celotělových perličkových a vířivých končetinových koupelí, k dispozici je Rebox. Ostatní vodoléčebné a elektroléčebné procedury absolvují pacienti v ambulantní části oddělení. Léčbu pacientů zajišťují 3 lékaři,4 fyzioterapeuti, 1 ergoterapeutka, 6 zdravotních sester, 1 zdravotnický asistent, 5 ošetřovatelek. Dále k nám dochází pravidelně psycholog, logoped a dle potřeby sociální pracovnice a protetik.

 
2008 - 2019 © Nemocnice Blansko; CMS: ceskyserver.cz, webdesign: jak.cz