select language english deutsch
Nemocnice Volná místa

Volná místa

28.02.2018Informace pro uchazeče o zaměstnání

Databáze uchazečů o zaměstnání:

V případě zájmu o práci v Nemocnici Blansko můžete zaslat svůj strukturovaný životopis se žádostí o zaměstnání poštou na adresu Nemocnice Blansko, oddělení PaM nebo e-mailem na machacova@nemobk.cz. Pokud máte zájem být veden v databázi uchazečů o pracovní místo, prosím uveďte do žádosti (a to i v případě konání výběrového řízení na konkrétní pozici) tuto větu: "Tímto uděluji souhlas Nemocnici Blansko se zpracováním mých osobních údajů uvedených v žádosti o pracovní místo a v dalších přiložených dokumentech za účelem evidování v databázi uchazečů Nemocnice Blansko po dobu jednoho roku od podání žádosti."
Osobní údaje uchazečů budou v databázi uchazečů zpracovávány po dobu jednoho roku od podání žádosti, a to za účelem nabídky vhodného pracovního místa. Žádosti jsou zpracovávány výlučně zaměstnanci Nemocnice Blansko a Vaše osobní údaje nejsou předávány jiným zpracovatelům mimo Nemocnici Blansko. Po uplynutí doby jednoho roku od podání žádosti nebo v případě odvolání Vaše souhlasu budou Vaše osobní údaje skartovány.

Bližší informace o ochraně osobních údajů uchazečů o zaměstnání naleznete v přiloženém souboru.

soubor ke stažení

30.08.2018Lékaři - radiodiagnostické oddělení

Nemocnice Blansko přijme lékaře na radiodiagnostické oddělení.

Požadujeme specializovanou způsobilost v oboru.

Hledáme lékaře se zájmem o mamografický screening a dále pro pracoviště magnetické rezonance.

Nástup možný ihned. Bližší informace získáte u primáře MUDr. Ladislava Kalase na tel.: 724390983 nebo na e-mailu: kalas@nemobk.cz.

05.06.2017Pomocnou kuchařku / kuchaře

Není podmínkou vyučení v oboru, výhodou je praxe ve stravovacích službách.
Nástup ihned, bližší informace u vedoucí stravovacích služeb tel. 516 838 140 nebo prostřednictvím e-mailu: smiskova@nemobk.cz.
11.05.2018Lékař - interní oddělení

Nemocnice Blansko přijme lékaře na interní oddělení.
Vhodné i pro absolventy, atestace v oboru vítána.

Nástup možný ihned. Bližší informace sdělí personální oddělení ? Eva Machačová, tel.: 516 838 116, e-mail: machacova@nemobk.cz

27.06.2018Všeobecné sanitářky a ošetřovatelky

Nemocnice Blansko přijme do pracovního poměru pro oddělení následné péče a oddělení společného lůžkového fondu stanice A všeobecné sanitářky (pl.tř.4) a ošetřovatelky (pl.tř.6). Rozsah úvazku 1, nepřetržitý pracovní režim, délka pracovní smlouvy dle typu pracoviště. Nástup k 1.9.2018, případně dle dohody. Podmínkou přijetí je zdravotní způsobilost pro noční práci, občanská bezúhonnost, kvalifikační vzdělání dle Zákona 96/2004 Sb o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče v platném znění. Písemné žádosti odesílejte na adresu: Mgr. Jana Klesková, náměstkyně pro nelékařskou péči, Nemocnice Blansko, Sadová 33, 678 31 Blansko nebo e-mailem na kleskova@nemobk.cz. K žádosti připojte stručný strukturovaný životopis s přehledem kvalifikačního vzdělání a praxe. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Dotazy a informace zasílejte prostřednictvím e-mail kontaktu: kleskova@nemobk.cz, případně telefonicky tel: 516 838 103.

30.08.2018Lékař - neurologické oddělení

Nemocnice Blansko přijme lékaře na neurologické oddělení.

Vhodné i pro absolventy, atestace v oboru vítána.

Nástup možný ihned. Bližší informace sdělí primář neurologického oddělení MUDr. Dušan Tenora.
Kontakt: tel: 607567692, e-mail: tenora@nemobk.cz.

16.10.2018Staniční sestra nefrologického oddělení

Nemocnice Blansko přijme do pracovního poměru všeobecnou sestru na pozici "staniční sestra nefrologického oddělení". Platová třída 11, rozsah úvazku 1, jednosměnný provoz, příplatek za vedení, smlouva na dobu neurčitou. Nástup k 1.1.2019 nebo dle dohody. Zdravotní způsobilost, zvláštní odborná způsobilost pro výkon povolání všeobecné sestry, specializovaná způsobilost v oboru ARIP/intenzivní péče/intenzivní péče v nefrologii, praxe min. 3 roky na pracovišti dialýzy, morální a občanská bezúhonnost podmínkou. Písemné žádosti odesílejte do 23.11. 2018 na adresu: Mgr. Jana Klesková, náměstkyně pro nelékařskou péči, Nemocnice Blansko, Sadová 33, 678 31 Blansko nebo e-mailem na adresu kleskova@nemobk.cz. K žádosti připojte profesní strukturovaný životopis s přehledem vzdělání a případné praxe. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Dotazy a informace na e-mailu: kleskova@nemobk.cz, tel.: 516 838 103.

07.11.2018Psycholog ve zdravotnictví/klinický psycholog

Ambulance klinické psychologie Nemocnice Blansko hledá psychologa ve zdravotnictví/klinického psychologa
Nabízíme:
? Práci na akreditovaném a nově se rozvíjejícím pracovišti
? Specializační vzdělávání v úvazku 0,5, výhledově po zapracování s možností navýšení úvazku
? Vybavenou samostatnou ambulanci
? Pestrou činnost (ambulantní a hospitalizovaní pacienti, výhledově děti, somatická i psychiatrická klientela)
? Nástup od prosince 2018, více domluvou
Požadujeme:
? VŠ, nejlépe jednooborová psychologie, abs. Kurz psychologa ve zdravotnictví
? Praxe v oboru velkou výhodou
? Započatý PST výcvik
? Schopnost samostatné a zodpovědné práce a práce v kolektivu, spolehlivost - bude zohledňována

Vaše CV prosím zasílejte na e-mailovou adresu: buchtovav@nemobk.cz, budete informováni o přij. řízení.2008 - 2018 © Nemocnice Blansko; CMS: ceskyserver.cz, webdesign: jak.cz