select language english deutsch
Nemocnice Volná místa

Volná místa

28.02.2018Informace pro uchazeče o zaměstnání

Databáze uchazečů o zaměstnání:

V případě zájmu o práci v Nemocnici Blansko můžete zaslat svůj strukturovaný životopis se žádostí o zaměstnání poštou na adresu Nemocnice Blansko, oddělení PaM nebo e-mailem na machacova@nemobk.cz. Pokud máte zájem být veden v databázi uchazečů o pracovní místo, prosím uveďte do žádosti (a to i v případě konání výběrového řízení na konkrétní pozici) tuto větu: "Tímto uděluji souhlas Nemocnici Blansko se zpracováním mých osobních údajů uvedených v žádosti o pracovní místo a v dalších přiložených dokumentech za účelem evidování v databázi uchazečů Nemocnice Blansko po dobu jednoho roku od podání žádosti."
Osobní údaje uchazečů budou v databázi uchazečů zpracovávány po dobu jednoho roku od podání žádosti, a to za účelem nabídky vhodného pracovního místa. Žádosti jsou zpracovávány výlučně zaměstnanci Nemocnice Blansko a Vaše osobní údaje nejsou předávány jiným zpracovatelům mimo Nemocnici Blansko. Po uplynutí doby jednoho roku od podání žádosti nebo v případě odvolání Vaše souhlasu budou Vaše osobní údaje skartovány.

Bližší informace o ochraně osobních údajů uchazečů o zaměstnání naleznete v přiloženém souboru.

soubor ke stažení

30.08.2018Lékaři - radiodiagnostické oddělení

Nemocnice Blansko přijme lékaře na radiodiagnostické oddělení.

Požadujeme specializovanou způsobilost v oboru.

Hledáme lékaře se zájmem o mamografický screening a dále pro pracoviště magnetické rezonance.

Nástup možný ihned. Bližší informace získáte u primáře MUDr. Ladislava Kalase na tel.: 724390983 nebo na e-mailu: kalas@nemobk.cz.

05.06.2017Pomocnou kuchařku / kuchaře

Není podmínkou vyučení v oboru, výhodou je praxe ve stravovacích službách.
Nástup ihned, bližší informace u vedoucí stravovacích služeb tel. 516 838 140 nebo prostřednictvím e-mailu: smiskova@nemobk.cz.
11.05.2018Lékař - interní oddělení

Nemocnice Blansko přijme lékaře na interní oddělení.
Vhodné i pro absolventy, atestace v oboru vítána.

Nástup možný ihned. Bližší informace sdělí personální oddělení ? Eva Machačová, tel.: 516 838 116, e-mail: machacova@nemobk.cz

29.05.2018Klinický logoped

Nemocnice Blansko přijme klinického logopeda nebo logopeda ve zdravotnictví na úvazek 0,5 (práce v rámci lůžkových oddělení nemocnice).

Požadovány zkušenosti s dospělými klienty a pacienty.

Nástup možný ihned.

Kontakt: Bc. Eva Machačová (vedoucí personálního a mzdového oddělení),
tel. 516 838 116, machacova@nemobk.cz

27.06.2018Všeobecné sanitářky a ošetřovatelky

Nemocnice Blansko přijme do pracovního poměru pro oddělení následné péče a oddělení společného lůžkového fondu stanice A všeobecné sanitářky (pl.tř.4) a ošetřovatelky (pl.tř.6). Rozsah úvazku 1, nepřetržitý pracovní režim, délka pracovní smlouvy dle typu pracoviště. Nástup k 1.9.2018, případně dle dohody. Podmínkou přijetí je zdravotní způsobilost pro noční práci, občanská bezúhonnost, kvalifikační vzdělání dle Zákona 96/2004 Sb o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče v platném znění. Písemné žádosti odesílejte na adresu: Mgr. Jana Klesková, náměstkyně pro nelékařskou péči, Nemocnice Blansko, Sadová 33, 678 31 Blansko nebo e-mailem na kleskova@nemobk.cz. K žádosti připojte stručný strukturovaný životopis s přehledem kvalifikačního vzdělání a praxe. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Dotazy a informace zasílejte prostřednictvím e-mail kontaktu: kleskova@nemobk.cz, případně telefonicky tel: 516 838 103.

30.08.2018Lékař - neurologické oddělení

Nemocnice Blansko přijme lékaře na neurologické oddělení.

Vhodné i pro absolventy, atestace v oboru vítána.

Nástup možný ihned. Bližší informace sdělí primář neurologického oddělení MUDr. Dušan Tenora.
Kontakt: tel: 607567692, e-mail: tenora@nemobk.cz.


2008 - 2018 © Nemocnice Blansko; CMS: ceskyserver.cz, webdesign: jak.cz